Yay Burcu Günlük Fal

26 Nisan 2015 Pazar Yay Burcu Günlük Fal

Yay Burcu Günlük Fal

Duygusal ilişkilerde iniş çıkışlı bir seyir kendini gösterebilir. Dolayısıyla, olayları büyütmeden önce dikkatli hareket etmeli, ilişkileri ve olayları kendi akışına bırakmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Günün ilk yarısında şartlar çok pozitif olmayabilir ancak daha sonra iyimserliğiniz ve kendinize güveniniz artıyor.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Çok fazla çalışıp, emeklerinizin karşılığını yeteri kadar alamadığınızı düşünüyorsunuz. Emek ve fayda arasında denge yoksa yaratmalısınız. Kendinizi harap edecek tempoda bir rutinden uzaklaşmanın zamanı gelmiş olabilir.

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Yeni insanlara yaklaşım tarzınız tam anlamyla harika. Araya sınır koyuyorsunuz ama onları dinlemeyi de ihmal etmiyorsunuz. Özel yaşamınızı saklamaya özen gösterin.

26 Nisan 2015 Pazar Yay Burcu Günlük Fal. burcu 26 Nisan 2015 Pazar günlük falı. Yay burcu günlük Fal.