Yay Burcu Günlük Fal

30 Ağustos 2016 Salı Yay Burcu Günlük Fal

Yay Burcu Günlük Fal

Bugünden itibaren 6 ay içinde, Mart ayındaki olayları hatırlatan veya devamı niteliğinde gelişmeler gündeme gelebilir.
Öğrenci Başakların eğitimlerinde değişiklikler gündeme gelebilir. Okul, ders veya öğretmen değişiklikleri veya bambaşka bir alanda eğitimler söz konusu olabilir.
Uzun mesafeli seyahatler için uygun bir dönem olmayabilir. Özellikle, yurtdışı seyahatlerinde veya yurtdışı bağlantılı işlerde veya yabancılarla ilişkilerde aksilikler yaşanabilir.
Yaşanan gelişmeler hayata bakışınızı veya belli konulardaki düşüncelerinizi değiştirebilir.
Eğer yalnızsanız, akrabalarınız veya komşularınız sizi yeni birisiyle tanıştırabilirler.
Aile üyelerinizin, akrabalarınızın veya komşularınızın hayatlarında önemli olaylar yaşanabilir ve bu konu sizin zamanınızı da alabilir, yaşadığınız yerde oluşan problemler(su borusu patlaması, sorun çıkartan komşular, kapana yolla, ilaçlama faaliyetleri v.b) sıkıntı yaratabilir veya aile üyelerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz.
Eylül ayı içerisinde, mevcut işinizde bir partnerle çalışma veya yalnız çalışıyorsanız, ortaklık ya da iş birliği kurma olasılığınız yüksek.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün ilgilendiğiniz konular üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Yeni ve farklı şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda algılamakta zorlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda beklemediğiniz riskler söz konusu olabilir. Ortaklı konular istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Yolculuk planlarınızda değişiklikler söz konusu olabilir.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Zekanızla başaramayacağınız konu yok. Yine de bugünlerde hislerinize fazla güvenmeyin. Olaylara mantığınızla yaklaşın. Gereksiz duygusallığa kapılmayın.

30 Ağustos 2016 Salı Yay Burcu Günlük Fal. burcu 30 Ağustos 2016 Salı günlük falı. Yay burcu günlük Fal.