Yay Burcu Günlük Fal

3 Aralık 2016 Cumartesi Yay Burcu Günlük Fal

Yay Burcu Günlük Fal

Hiçkimsenin duygularınızla oynamasına izin vermeyin. Büyük resme odaklanmalı ve bu konudan en fazla faydayı elde etmenizi sağlayacak uyarlamaları yapmalısınız. Aşırı harcamalardan kaçının. Eskiden tanıdığınız kişilerle oluşabilecek problemleri büyümeden ele almanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İstek ve amaçlarımıza ulaşmak için motiveyiz ve diplomatik yeteneklerimizi ortaya koyarak bugünlerde istediğimizi alabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, yurtdışı bağlantılı işler, seminerler, toplantılar, eğitimler, seyahatler ve kurslar ön plana çıkabilir. Yeni planlar, fikirler ve projeler start alabilir. Ancak, diğer taraftan, akşam saatleri başta olmak üzere, tartışmalı ve tehlikeli ortamlardan kaçmak, sakinliği korumak ve risk almamak doğru olacaktır. Mücadele gerektiren ya da zor ilerleyen durumlar var.
Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Parasal alanda, harcamalar konusunda daha duyarlı ve temkinli olabilirsiniz. Ancak alışverişlerde karşınıza güzel imkanlar da çıkabilir.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

Aile duygularınızın ön planda olduğu bir gün. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız. Bugün Ay’ın konumundan dolayı, iletişim konusunda yaşayacağınız duygusal yoğunluk, sizi anılarınıza götürebilir. Artık bazı olayların geçmişte kalması gerekiyor ve siz, yeni yaşantınıza olumlu bakmalısınız.

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

İnternette gezinebilir, sosyal medya sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Herhangi bir internet alışverişine girişmeden önce ödeme koşullarını ve bütçenize uygunluğunu denetlemelisiniz. Sosyal medya bilhassa bu gecenin temasını oluşturabilir.

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Yaylar istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayın yakında...

3 Aralık 2016 Cumartesi Yay Burcu Günlük Fal. burcu 3 Aralık 2016 Cumartesi günlük falı. Yay burcu günlük Fal.