Yay Burcu Günlük Fal

29 Mayıs 2015 Cuma Yay Burcu Günlük Fal

Yay Burcu Günlük Fal

Yakın çevrenizde bazı kişiler evinizi, gayrimenkullerinizi, ailenizi veya sahip olduğunuz diğer şeyleri ilgilendiren konularda size bazı önerilerde bulunabilirler. Bazı problemli durumları çözmek istiyorsanız, bu kişilerin bakış açılarını dinlemeniz faydalı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Hareketli bir gündesiniz. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu zamanlar var. İletişimden kaynaklı sıkıntılara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Zihninizi sakinleştirmeniz gereken bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gün boyu sizi etkileyebilir. Akşam için özel bir program yapabilirsiniz. Gün içindeki harcamalarınıza dikkat edin.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi tartmaya çalışacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır.

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Yeni biriyle karşılaşacaksınız. Bu kişi bir yabancı olabilir ve ondan etkileneceksiniz. Fakat işleriniz rayından çıkabilir. Düzensiz ve dağınık bir gün olacak.

29 Mayıs 2015 Cuma Yay Burcu Günlük Fal. burcu 29 Mayıs 2015 Cuma günlük falı. Yay burcu günlük Fal.