Yay Burcu Günlük Fal

5 Eylül 2015 Cumartesi Yay Burcu Günlük Fal

Yay Burcu Günlük Fal

Hedeflerinize ve hangi alanda nasıl en fazla kazanımı elde edeceğinize odaklanmalısınız. Atmosfer bu kadar elverişliyken yanlış yoldan gidiyorsanız, mutlaka sizi yanlış yönlendiren veya bilgilendiren birileri vardır. Pahalı hediyeler almak veya başkalarını etkilemek için para harcamak eğilimi size bedel ödetebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Ortaklı para konuları sizi etkileyebilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal konularda yenilenme ihtiyacı doğabilir. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Eşinizle ilgili konularda denge arayışında olacağınız zamanlar var. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekip beklemek olmalıdır. Yollarla ilgili yoğunluk artışı, size hareket kazandıracak. Bazı randevularınıza geç kalabilir ve küçük kazalara uğrayabilirsiniz. Bugün yaşayacağınız olumsuzluklar canınızı sıkmamalı. Yarım kalan işinizi bitirmeli ve yeni başlangıçlar için önünüzü açmalısınız.

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Kendinizi oyalayacak bir şeyler bulmalısınız. Katılacağınız her yeni etkinlik yada öğreneceğiniz uğraşılar sizi biraz da olsa rahatlatacak.

5 Eylül 2015 Cumartesi Yay Burcu Günlük Fal. burcu 5 Eylül 2015 Cumartesi günlük falı. Yay burcu günlük Fal.