Yay Burcu Günlük Fal

24 Ocak 2017 Salı Yay Burcu Günlük Fal

Yay Burcu Günlük Fal

Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize geçen haberlere veya gerçekelri öğrenerek bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İnternet, teknoloji veya bilişimle bağlantılı başlıklarda yeni iş fırsatları doğabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün kişisel hassasiyetiniz olduğu konularda sakin kalmalısınız. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Duygusal olaylar sizi biraz zorlayabilir. İşlerinizde aksamalar olabilir. İşlerinizde yoğunluğunuz artabilir. Toparlamanız gereken işlere yönelebilirsiniz. Bazı konularda feragat etmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde işleriniz sonuçsuz kalabilir.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

Bugün yakın çevrende bir kişiyi, bir konuda ikna etmeye çalışırken biraz zorlanabilirsin. Aman dikkat!

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var ve hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz. Bugün, ailenizin sizden beklediği yardımı en kısa zamanda yerine getirmek isteyeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Çevrenizde size öğüt veren yakın dostlarınıza kulak verin. Onların tek amacı sizlerin başarılı olması. Biraz dik kafalısınız. Ayın hareketliliği zihinsel enerjinizi etkileyebilir.

24 Ocak 2017 Salı Yay Burcu Günlük Fal. burcu 24 Ocak 2017 Salı günlük falı. Yay burcu günlük Fal.