Yay Burcu Günlük Fal

29 Eylül 2016 Perşembe Yay Burcu Günlük Fal

Yay Burcu Günlük Fal

Diğerlerine yardım etmek istemeniz güzel bir şey, ama gereken ve hak ettiğiniz takdiri görmemeniz sizi üzebilir. İhtiyaçlarınızın karşılanması için daha fazla düşünmeniz ve zaman ayırmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün iş hayatınızda bazı sıkışık durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Teknik konularda daha dikkatli olmalısınız. Kabullenir olmak ve olayları biraz daha geniş çerçevede görmenizi sağlayabilir. İşlerinizi akışa bırakmak daha iyi sonuçlar verebilir. Üstlerinizden alacağınız destekler sizi rahatlatabilir. Kardeşlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

23 Temmuza kadar güneş ikizler burcunda kalacak. Daha sonra yengeç burcunda yolculuğuna başlayacak. 12 Temmuza kadar Merkür ve Venüs Yengeçte birlikte hareket edecekler. 4 Temmuzda Yeni ay Yengeçte doğacak. 19 temmuzda Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Mars Akrep burcunda ileri hareketine başlamış durumda. Satürn, Neptün ve Plüton retro durumunda.. Kendi değerlerimize uygun hareket etmek isteyeceğiz.... devamı...

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Bugün mesleki fırsatlar yakalama ve size güç ve tecrübe katacak deneyimler yaşama şansınız var. Tekliflere kulak kabartın. Değişik görevlere ve keşiflere açık olun. Yeniliklerin ve fırsatların farkına varmanız önemli olacak.

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Sevdiğinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek ve olaylara daha iyimser açıdan bakacaksınız. Gün içinde sevdiğinizle keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.

29 Eylül 2016 Perşembe Yay Burcu Günlük Fal. burcu 29 Eylül 2016 Perşembe günlük falı. Yay burcu günlük Fal.