Yay Burcu Günlük Fal

22 Şubat 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Fal

Yay Burcu Günlük Fal

İş hayatınızı, maddi durumunuzu veya ortaya koymak istediğiniz planları ilgilendiren konularda harekete geçmeniz durumunda karşılığını görebileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, bu esnada sizin çalışıp değerlerinin fayda sağlayacağı işlerden uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Sağlık konularına eğilmek ve beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmek için güzel bir gündesiniz. Çalışma ortamınızda yeni ve beklenmedik koşullar oluşturabilecek etkiler altındasınız. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili bazı kriz çıkaran konular gündeme gelebilir. Bugün oluşacak durumlar sebebiyle yolunuz hastaneye düşebilir.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

İş yerinde çıkan anlaşmazlıklara karşı, adaletli kişiliğinle ortamdaki gerginliğin son bulmasında ön ayak oluyorsun.

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Sizin olaylara daha maddeci yaklaşmanız sorun olabilir.

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Sorumlu olduğunuz konularda artışlar gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Yüzeysel ilişkilerinizi sorgulayıp kendinizi çatışma içinde bulmanız mümkün. Ancak doğruyu yanlışlardan ayırabilen bir zekanız var ve bunun için sıkıntıya düşme şansınız çok az oluyor. Pratik çözümleriniz sayesinde dostlarınız sorun yaşadığında sizi arıyor.

22 Şubat 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Fal. burcu 22 Şubat 2018 Perşembe günlük falı. Yay burcu günlük Fal.