Başak Burcu Günlük Fal Yorumları 20 Nisan 2014

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Falı

Bugün hissettikleriniz konusunda açıklama getirmiyor ve düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyorsunuz. Partnerinizin hakkınızda fikir beyanında bulunmasına izin vermek istemiyor olabilirsiniz. Kişisel egonuzun güçlü olmasından dolayı, çevrenizdeki konulara eleştirici bir gözlem çerçevesi içinde yaklaşacaksınız.

Posta Gazetesi Başak Burcu Günlük Falı

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Vatan Başak Burcu Günlük Falı

Çevrenizdeki insanların size sağlayacağı faydayı görmezden gelmeyin. Aranızdaki bağın niteliği, amacı her ne olursa olsun eğer bir ihtiyacınız varsa istemeyi bilmelisiniz. Aşk, sanat ve hobilere zaman ayırmak için güzel bir gün.

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Falı

Özel hayatınız ve maddi konular dikkat gerektiriyor. Harcamalarınıza ve yatırımlarınıza dikkat etmeli, ısrarcı tavırlarla ilişkilere zarar vermekten kaçınmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta Uranüs, Pluton, Mars ve Jüpiter arasında oluşacak gergin açı kalıpları ay başından beri yazdığım uyarıların kendini belirginleştireceği(internetten özellikle 14 Nisan tarihli ay tutulması yazımı okuyabilirsiniz)ani, şaşırtıcı, beklenmedik ve belki de tuhaf olaylara açık 2 haftalık süreçte olduğumuzun habercisi. Yorucu haftaya başlamadan önce, güzel bir tatil günü geçirip haftaya dopingli başlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Falı

Kendinizi bugünlerde hiç rahat hissetmiyorsunuz. Fakat en yakınlarınız bile içinizdeki fırtınaları anlayamıyor. Güçlü görünmekte uzmansınız.