Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Nisan 2015 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu Günlük Fal

Belli bir duruma diğer kişilerin gözleriyle de bakmanızda fayda var. Sonuçta bu kişiler de kendilerince ellerinden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalışıyor. Bakış açılarını anlamaya çalışmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Günlük Burç Milliyet

Belki şartlar çok parlak olmayabilir ancak bugün sizi destekleyen imkanlar var. Sıkıntılı gibi gözüken şeyler olumluya dönebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Sabah

Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bugün bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu.

Başak Burcu Günlük Burç Vatan

Sabah saatlerinde söylenen bir söz canınızı sıkabilir. Bazı şeyleri haddinden fazla takıntı haline getiriyorsunuz. Kasıt ya da zarar verme amacı olmadığı sürece ne kadar kötü olabilir diye düşünün. Hoşgörü sizden başlamalı.

Başak Burcu Günlük Burç Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Günlük Burç Takvim

Yeni başladığınız ilişkinizde bugün her şey yolunda gibi görünüyor. Oysa diğer günler bu durum değişebilir.

26 Nisan 2015 Pazar Başak Burcu Günlük Burç. burcu 26 Nisan 2015 Pazar günlük falı. Başak burcu günlük burç yorumu.