Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2015 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu Günlük Fal

Yapılması gereken düzenlemelere ya da planlara uygun anlaşmalar yapmaya gayret etmeniz gerekiyor. Akşam yemeğine 6 kişi davetliyken, evde 4 sandalye olması kimsenin hoşuna gitmez, öyle değil mi?Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Günlük Burç Milliyet

İkili ilişkilerde karşıtlıklar yaşanabilir. Yaşanan iletişim problemlerinden kaynaklı düşmanlıklar olabilir. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlar karşısında dikkatli olmanızda fayda var. Eşinizle ilgili mevzular gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde sizi yoran konular hakkında sıkıntı yapabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Sabah

Başak Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün eşinizle yapacağınız konuşmalarda, uzlaşmacı tavırlar herkese fayda sağlayacak. Eğer söz konusu olan ikili bir anlaşmazlık ise, şartların sizden yana olmaz ve inatlaşmayı uzatırsanız sonuç lehinize ilerlemeyebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Posta

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Günlük Burç Takvim

Evli Başaklar eşinizin yaşadığı sorunlara duyarsız kalmayın. Onun da bir insan olarak hata yapabileceğini, yanlış kararlar alabileceğini unutmayın.

7 Temmuz 2015 Salı Başak Burcu Günlük Burç. burcu 7 Temmuz 2015 Salı günlük falı. Başak burcu günlük burç yorumu.