Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Eylül 2016 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Başak Burcu Günlük Fal

İkili ilişkileriniz, iş birlikleriniz veya evliliğinizi ilgilendiren önemli değişiklikleri haber veren 6 ay etkili bir süreçtesiniz. Her ne kadar belirsizlikler içerse bile, özgürlüğü ön plana alabilirsiniz. Kurallarınıza göre davranmayan veya yeni tanıştığınız kişiler nedeniyle mevcut ilişkilerinizde başkalaşım söz konusu olabilir. Yeni olasılıklar sizi endişelendirmemeli, keyfini çıkartmaya çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürprizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.
Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir.
Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.
Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Günlük Burç Milliyet

Günün ilk yarısında, beklentileriniz daha değişken olabilir. Öğleden sonra başkalarına yardımcı olabilecek işler içinde olabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Sabah

Başak Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün suskunluk, izle ve gör çeşit bir politika işinize yarayacak. Gördüğünüzü duyduğunuzu bir şekilde şahit olduğunuzu hemen yargılamadan önce, kendi içinizde bir süzgeçten geçirip doğru ve yanlışı ayırt etmeye gayret edin.

Başak Burcu Günlük Burç Posta

Başak Burcu Günlük Burç Takvim

Yoğun duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden karışık düşüncelerinizi beslemekten yorulmuyorsunuz. Mantığınızı kullanmanız gereken bir dönem.

25 Eylül 2016 Pazar Başak Burcu Günlük Burç. burcu 25 Eylül 2016 Pazar günlük falı. Başak burcu günlük burç yorumu.