Başak Burcu Günlük Fal Yorumları 24 Temmuz 2014

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Falı

Çok şey başarmak istiyorsunuz. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Yeniliklerin bir anda sizi saracağı bir dönem içindesiniz.

Posta Gazetesi Başak Burcu Günlük Falı

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Vatan Başak Burcu Günlük Falı

Hayır işleri, ortak amaçla bir araya gelmiş insanlara birlikte hareket edeceğiniz işler, sanatsal topluluklar, ekip çalışmaları ve de geleceğe dair planların revize edildiği organizasyonlar için elverişli bir gün olacak.

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Falı

Planları oluşturacak olan sizsiniz. Diğerlerini beklemek vakit kaybı olur. Kendi gücünüzü ortaya koymanız diğerlerinin de peşinizden gelmesine veya size destek olmasına yardım edebilir. Diğerlerine yardım etme eğiliminiz veya istikrar ve inadınız takdir görmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Falı

HAYAL gücünüz aldı başını gidiyor. Gelecekle ilgili olan hayallerinize sözümüz yok ama geçmişte kalan konuları unutmayı tercih edin..