Boğa Burcu Günlük Fal

22 Şubat 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Fal

Boğa Burcu Günlük Fal

Yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızı ilgilendiren işleriniz açısından oldukça olumlu bir dönemdesiniz. Önünüzde hedeflerinize ulaşmanızı engelleyebilecek hiçbir şey bulunmuyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Günlük Fal Milliyet

Güzelliklere ait konulara, zevk ve konfor getiren imkânlara açık bir gündesiniz. Bugün aynı zamanda kişisel hassasiyetleriniz de artabilir. Kişisel bakımınızı önemseyebilirsiniz. Yeme içme konusunda iştahınızın açık olduğu bir gün. Bugün fazla kalori almamaya dikkat etmelisiniz. İfadelerinizde daha şefkatli ve koruyucu olabileceğiniz bir gündesiniz.

Boğa Burcu Günlük Fal Sabah

Yeni arkadaş ortamında mesafeli ilişkilerinle çevrendekilerin dikkatini çekiyorsun. Gün içinde gerilebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Fal Vatan

İsteklerinizde artışlar, sahiplendiğiniz olayların seyrini, olumlu bir şekilde koşullandırıyor. Başlatacağımız çalışmalarda kendinizi ispat etme çabaları içinde olabilirsiniz. Bugün olaylara geniş bir şekilde bakmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Fal Posta

Boğa Burcu Günlük Fal Takvim

Seyahat etmek veya sevdiğiniz arkadaşlarınızla sosyalleşmek günü daha az stresli geçirmenize yardım edebilir. Dış görünüşünüzde de değişiklikler yapacaksınız.

22 Şubat 2018 Perşembe Boğa Burcu Günlük Fal. burcu 22 Şubat 2018 Perşembe günlük falı. Boğa burcu günlük Fal.