Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Aralık 2016 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Fal

Kişisel bilgilerinizi ve sırlarınızı kimseyle paylaşmamalısınız. Duygular su yüzüne çıkabilir. Arkadaşlarınızla, akrabalarınızla veya daha önceden tanımadığınız kişilerle ilişkilerinizde sakinliğinizi korumalı veya enerjinizi ya da zamanınızı boşa harcamamak için mesafenizi korumalısınız. Kişisel kazançlarınızı ve çıkarlarınızı en ön planda tutmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İstek ve amaçlarımıza ulaşmak için motiveyiz ve diplomatik yeteneklerimizi ortaya koyarak bugünlerde istediğimizi alabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, yurtdışı bağlantılı işler, seminerler, toplantılar, eğitimler, seyahatler ve kurslar ön plana çıkabilir. Yeni planlar, fikirler ve projeler start alabilir. Ancak, diğer taraftan, akşam saatleri başta olmak üzere, tartışmalı ve tehlikeli ortamlardan kaçmak, sakinliği korumak ve risk almamak doğru olacaktır. Mücadele gerektiren ya da zor ilerleyen durumlar var.
Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken duygusal açıdan önemsediğiniz konular içindesiniz. Kendinize, sağlığınıza daha çok önem vermelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sabah

Oğlak Burcu Günlük Burç Vatan

Gelişmiş teknik ve interaktif finans sistemlerini kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir. İletişimlerinizde dikkatli fikir alış verişleri yapmalısınız. Bilhassa iş ve hizmet alanınızda yanlış anlama ve aktarma durumları nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Posta

Oğlak Burcu Günlük Burç Takvim

Kilonuzla ilgili değişiklikler sizi biraz yıpratabilir. Beslenme düzeninize daha fazla dikkat edin. Sofranızda eksik etmemeniz gereken besinlere dikkat edin!

3 Aralık 2016 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç. burcu 3 Aralık 2016 Cumartesi günlük falı. Oğlak burcu günlük burç yorumu.