Oğlak Burcu Günlük Fal Yorumları 23 Eylül 2014

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Bugün karışık düşünceler içindesiniz. Hızlı düşünmeniz gereken bir çok konu var. Hepsini sırayla planlamalı ve en önemli olanına öncelik tanımalısınız.. Plüton burcunuzda geri giderken , olaylara karşı dayanıklılığınızı arttırıyor. Derin bir kavrama anlayışınız varken, sizi başarıya götürecek gerçekler karşınızda duruyor.

Posta Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Vatan Oğlak Burcu Günlük Falı

Aleyhinize çalışan bazı kontrol dışı faktörler olabilir bugünlerde. Hızınızı kesiyormuş gibi görünen detaylara öfkelenmek yerine, bunları hoşgörüyle karşılarsanız yolunuzu n açılacağını bilin. Yeni bakış açılarına kulak verin.

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Olayların merkezinde olmak isteyebilir veya her konunun size bağlanmasını izlemek zorunda kalabilirsiniz. Belli konulardaki istekliliğinizi biraz frenlemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Zor ve yorucu bir gün geçireceksiniz. Sizler hijyene ve sağlığınıza her zaman dikkat edersiniz. Bu nedenle sağlık_sorununuz oldukça az görülüyor.