Oğlak Burcu Günlük Fal Yorumları 24 Ekim 2014

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Aile içinde kendinizi çok iyi ifade edebileceğinize inandığınız için özgürlüğünüzü sorguluyorsunuz. Geleneksel yapınızı ve eski alışkanlıklarınızı kolay sentezleyebileceğiniz bir gün içindesiniz. Her konuda bireyselliğinizi kullandığınız için, çoğu kez yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz. Bugün, olaylara yine hakim olma duygusu içindesiniz.

Posta Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Vatan Oğlak Burcu Günlük Falı

İşlere güçlere fazlasıyla kendinizi kaptırdınız son dönemlerde. Haddinden fazla sorumluluk alıp kendinizi iyice yordunuz. Çalışmaya devam deseniz bile , sosyal hayatınıza biraz daha fazla özen gösterin ilerleyen günlerde.

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Geçici bir süre için, sizi zorlayan ya da verimsiz olmasına rağmen çok fazla zaman ve enerji alan projelerden ya da planlardan uzaklaşmanızda fayda var. Zira, bir süre için, sizin için yararlı olabilecek iş birliklerine ve ilişkilere odaklanmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

AŞK: Bekleme dönemindesiniz. Aşk hayatınızda yalnızlık var. Partneriniz olsa bile siz adeta onun yanında kendi içinizdesiniz. Sorunlarla uğraşıyorsunuz ve eğlenmek için vakit harcamıyorsunuz. PARA: Bilinçsiz para tüketimi sizin için bitiş olabilir dikkat edin. Lükse düşkünlük size çok yeni bir takıntı ancak hızla sizi sarıyor. SAĞLIK: Kilolarınıza dikkat etmeden devamlı olarak abur cubur tüketiyorsunuz.