Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Haziran 2016 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Fal

Dinlemeli, ama başkaları bazı adımlar atıyor diye ani hamleler yapmaktan kaçınmalısınız. İstediğinizi almak için, pazarlıklar esnasında veya bazı yatırımlar açısından sabırlı davranmanız önem taşıyor olacak. Sevdiğiniz kişiyle özel planlar yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başarılı olmak, başkalarının adım atmasını beklemek yerine inisiyatif kullanmak ve biz harekete geçmek istiyoruz. Ancak, Pazartesi yazımızda ele aldığımız gibi hafta genelinde aşk hayatımız, sevgi temalı ilişkilerimiz, güzellik estetik, sanat ve ekonomik başlıklı konularda bir taraftan sürprizler, hoşluklar, yenilikler yaşanırken ve birbirimize yardımcı olma isteğimiz artarken; diğer taraftan, problemler, gerilimler, hırpalayıcı durumlar ön plana çıkıyor. Aşırı sahiplenme, dominant role soyunma, kıskançlık veya güç mücadelelerine bağlı dramatik durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle, akşam saatlerinde, kötü alışkanlıkları veya kötü niyetleri olan kişilerden uzak durmamız veya ilişkilerde takıntılı bir tavır geliştirmemeye çalışmamız ve sakinliğimizi korumamız doğru olur. Venüs’ün konumu bu durumu etkin hale getiriyor. Beklenmedik durumlar yaşanabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Burç Milliyet

Ev hayatınızla ilgili konularda karşıt fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Evdeki teknik konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde geçmişle ilgili olaylar gündeme gelebilir. İlerleyen saatlerde keyif aldığınız konularda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Sevdikleriniz için harcama yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sabah

Oğlak Burcu Günlük Burç Vatan

Oğlak Burcu Günlük Burç Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Takvim

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor. Partneriniz sizden oldukça memnun. Ancak her aşkta olduğu gibi bu aşkta da biraz kıskançlık olabilir.

30 Haziran 2016 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç. burcu 30 Haziran 2016 Perşembe günlük falı. Oğlak burcu günlük burç yorumu.