Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Temmuz 2015 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu Günlük Fal

Hangi konuda ilerlemek veya hangi konuları toparlamak istiyorsanız, dışarıdan yardım beklemek yerine kendi kendinize harekete geçmenizde fayda var. Zira, sizdeki yetenek ve çalışkanlık zaten çok az kişide vardır. Yaratıcılığınız yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Günlük Burç Milliyet

Gün içinde kişisel yönden önem verdiğiniz konulara dikkatinizi verebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için hayal kuracağınız zamanlar var. Sezgilerinizle olayların üstesinden gelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ciddiyetle eğileceğiniz bir gündesiniz. Akşam saatlerinde gizli kalmış konular gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Sabah

Oğlak Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün sert tavırların yerini yumuşatan ve anlayış gösteren yaklaşımlar almalı. Birilerine bir şey söyleyeceğiniz zaman ödev kontrol eden ya da ders veren öğretmen gibi ifadeler kullanmaktan kaçının. Huzur sizden gelecek.

Oğlak Burcu Günlük Burç Posta

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Takvim

Çevrenizdeki insanları mutlu etmeye çalışmak yerine gerekirse sizi mutlu etmeye çalışacak paylaşımcı dostlar edinmeye bakın kendinize.

29 Temmuz 2015 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç. burcu 29 Temmuz 2015 Çarşamba günlük falı. Oğlak burcu günlük burç yorumu.