Oğlak Burcu Günlük Fal Yorumları 23 Temmuz 2014

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Yakınlarınızla ilgili yollar söz konusu olabilir. Partnerinizle olan ilişkilerinizde duygusal bir yaklaşım sergilerken daha bir sevecen olacaksınız. Yakınlarınızın problemleri sizi fazlasıyla meşgul edecek. Kardeşlerinizle işbirliği içinde olacağınız bir gün. Kendinizi üzecek konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Güven duygusuna ihtiyacınız var.

Posta Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Vatan Oğlak Burcu Günlük Falı

Bugün iş ortamında karşılaşacağınız kişiler, size verilen ve tamamlamanız gereken görevler siz farkında bile olmadan size yepyeni kapılar açabilir. Özellikle kadın figürlerinden gelecek desteği kesinlikle geri çevirmeyin.

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

Belli bir iş birliğini, danışmanlık hizmetini veya anlaşmayı gerçekten istiyorsanız, daha ılımlı olmalı, politik davranmalı ve kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz. Sakinlik ön planda olmazsa sorun çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Falı

İKİ aşk arasında kalabilirsiniz. Yüreğiniz başka, aklınız başka yerlere götürüyor sizi. Bencil olmayıp karşınızdaki insanları üzmeyin.