Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2016 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu Günlük Fal

Açığa çıkan bazı durumlar ya da olaylar zorlu gelişmeleri akla getiriyor. Bugünlerde, beklenmedik olaylar veya ani gelişmeler nedeniyle duygusallaşabilirsiniz, duygularınızı saklamamak rahatlamanızı sağlayacaktır.
Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, millet başlıklarının ön planda olduğu iki günün içindeyiz. Sabah saatlerinde abartılı olaylar ve aşırılıklar rahatsız edici sonuçlar doğurabilir. Öğle saatleri duygusal paylaşımlar, yaratıcılık gerektiren işler veya sanatsal uğraşlar ön planda olsa da, günün geri kalanı iki hafta Pazartesi günü yazdığımız gergin etkileri, stresli durumları, ilişkilerde anlaşmazlıkları, saldırganlıkları ve ufak tefek sakarlıkları ve kazaları akla getiriyor. Mars ve Pluto aşırı davranışları veya bizden beklenen ya da bizim bekleyeceğimiz aşırılıkları körükleyebilir. Ancak, diğerlerinin isteklerinin de farkına varırsak, zor şeyleri başarabileceğimiz enerjimiz olacak.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün eve ait konular ve sizi duygusal açıdan meşgul eden konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Gereksiz alınganlıklara kapılmamalısınız.

Koç Burcu Günlük Burç Sabah

Koç Burcu Günlük Burç Vatan

Evde, aile içinde güç savaşları ve sürtüşmelere açık olduğunuz bir gün. Ufak tefek konuları çatışma ortamına taşımaya kakmayın. Kimin haklı olduğu konusu ön plana çıkarsa sevdiklerinizle aranızda kırıcı dialoglar yaşanabilir.

Koç Burcu Günlük Burç Posta

Koç Burcu Günlük Burç Takvim

Kendinizi ifade etmek için çevrenizdekileri şaşırtacak yollara başvurabiliyorsunuz. Yenilikçi tarzınıza insanlar hayran oluyor. Sorumluluklarınız artmaya başladı.

23 Ekim 2016 Pazar Koç Burcu Günlük Burç. burcu 23 Ekim 2016 Pazar günlük falı. Koç burcu günlük burç yorumu.