Koç Burcu Günlük Fal Yorumları 22 Ağustos 2014

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Falı

Kardeşlerle birlikte ortak kararlar almak için, uygun bir dönem. Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Egolarınızın yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak.

Posta Gazetesi Koç Burcu Günlük Falı

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Vatan Koç Burcu Günlük Falı

Sizi duygusal olarak baskı altına almaya çalışan sevdiklerinizi kırmamak için boyun eğmiş gibi görünmeniz kazanç sağlamaz. Özel bir hayatınız olduğunu, buna dair kararları veren kişi olacağınızı güzellikle anlatmalısınız.

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Falı

Sanatsal, yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızla ilgili konularda yeni şeyler deneyebilirsiniz. Güzel jestlerin ve sözlerin etkisi düşündüğünüzden yüksek olabilir. Bazı konularda uzlaşma veya pazarlık ihtimali doğabilir, ancak duygusal anlamda kendinizi harcamaktan sakının. Kendinizi, dış görünümünüzü ve bazı yeteneklerinizi geliştirmenize yardım edecek değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı kişilere yaklaşım biçiminizi değiştirmeniz kontrolü ele almanız anlamına gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gelecek hafta içerisinde zaman zaman bazı alanlarda bulunduğumuz konumu, elimize geçen bilgiyi veya gittiğimiz ya da yönlendirildiğimiz yolu sorgulayabilir, inişte mi çıkışta mı olduğumuzu anlayamayabiliriz. Bu tür durumlarda, bu olayların birer test olabileceğini hatırlamalı, tepki vermek yerine gülüp geçmeli ve olaylar netleşene kadar beklemeliyiz. Ancak, hiçbir konuyu hafife almamamız gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Falı

AMACINIZ farklı ancak yaşadıklarınız çok farklı. Dostlarınız bile sanki farklı. Yarısı aklınıza yatkın kalanı yüreğinize. Ya siyah olun ya beyaz.