Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Şubat 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç Burcu Günlük Fal

Yaratıcılık gerektiren, sanatsal işlerde, maddi başlıklı konularda veya başarılı iş birlikleri noktasında ibreler size dönüyor. Ancak, sizi endişelendiren veya şüphe duyduğunuz konuları yine de bir kenara bırakmamanız lazım. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Koç Burcu Günlük Burç Milliyet

Maddi birikimlerinizi daha iyi değerlendirmek adına uzun vadeli planlar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Lüks ve zevkli şeylere para harcama konusunda hevesiniz kabarabilir. Bugün topluca güzel yemekler yemek için de uygun bir zaman. Özellikle para konularında öğle saatlerinde ani karar alma noktasına gelebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Burç Sabah

Koç Burcu Günlük Burç Vatan

Kişisel egolarınızın güçlü olması, çalışma şartlarında gelişen olaylara karşı sizi zor durumda bırakabilir. Kafanıza koyduğunuz iş konusunda, sonucuyla ilgili belirsizliklere düşmekten çekiniyorsunuz. Kendinizi fazla üzmeyin.

Koç Burcu Günlük Burç Posta

Koç Burcu Günlük Burç Takvim

Yeni projeler ile birlikte sorumluluk da alıyorsunuz. Ancak fazla ağır işlere kalkışmanız biraz maceracı olacağınızı göstermekte. Elinizden fazla para çıkıyor dikkatli harcayın.

22 Şubat 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç. burcu 22 Şubat 2018 Perşembe günlük falı. Koç burcu günlük burç yorumu.