Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ekim 2016 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Fal

Bu hafta sonu, ilerlemeniz daha kolay görünüyor, ama bu sırada aşırı ısrarcı, baskıcı veya diğerlerinin duygularını önemsemeyen bir role bürünmek durumunda kalabilirsiniz. Bu konudaki beceriniz ise, sizi bile şaşırtabilir. Özgüveniniz çok yüksek. Diğerlerinin seve seve anlattığı bazı şeyler sizin için yararlı bilgiler niteliğinde olabilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. İkili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Hafta sonu olmasına karşın bugün sorumluluklarınız daha fazla olabilir. Aynı zamanda ailenize yönelik gelişmeler de mümkün.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Yeni işler ve daha önce denemediğiniz biçimde yürüteceğiniz çalışmalar söz konusu olabilir bugün. Yeni bir şeyler üretiyor olmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Eğer düzenim bozulmasın telaşına düşmezseniz keyif alacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

Manevi yönünüz bir hayli kuvvetli. Sevgi dolu ve şefkatlisiniz. Ancak iş verenler için bu durum biraz daha ciddiyet kazanmalı. Çalışanlarınız arasında ihanet söz konusu olabilir.

23 Ekim 2016 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 23 Ekim 2016 Pazar günlük falı. Akrep burcu günlük burç yorumu.