Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Temmuz 2015 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Fal

Bugünlerde belli iş birliklerinizden ya da ilişki halinde olduğunuz kişilerden ne tür faydalar sağlayabileceğiniz veya konuşmalarından nasıl ipuçları yakalayabileceğiniz konusuna odaklanmanın faydasını görebilir ve üzerine günlük boş diyalogların önünü keTüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Cüzdanınıza ait konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Uğraştığınız konularda kişisel yeteneklerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durum işleri daha da hızlandırabilir. Gün içinde başkalarından alacağınız desteklerle işlerinizi daha rahat düzeltebileceksiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkileriniz daha fazla öne çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Bugün emeğinizin karşılığını almak her zamankinden kolay olacak. İstemek konusunda şans sizden yana olacak. Yatırımlar, parayı çoğaltmak adına girişimlerde bulunmak, yeni kaynak yaratmak açısından da verimli bir gün olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

Bugün kıskançlık güdülerinizi denetleme ihtiyacı içinde olacak, hatta kendinize disiplin bile getireceksiniz. Sevgiliniz bu durumdan çok memnun.

28 Temmuz 2015 Salı Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 28 Temmuz 2015 Salı günlük falı. Akrep burcu günlük burç yorumu.