Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat 2017 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Fal

Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Paranızın değerini daha iyi değerlendirmeye gayret edin. Bugün duygusal açıdan daha fazla şey paylaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Çevrenize bağlı yaşamak zorunda değilsiniz. Plüton maddi konularda temkinli yapıyor. Güneş ve Neptün Balık burcunda ilerlerken duyguların hafife alınmayacağını bildiğiniz için, tuhaf ilişkilere kalbiniz daima kapalı.

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

Aşk konusunda artık ciddi tavır takınmalısınız. Sevdiğiniz kişi ciddiyet görmediği zaman bir anda birçok düşünceden vazgeçebilir. Ona yeşil ışık yakmalısınız.

20 Şubat 2017 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 20 Şubat 2017 Pazartesi günlük falı. Akrep burcu günlük burç yorumu.