Akrep Burcu Günlük Fal Yorumları 20 Ağustos 2014

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Sizden beklenen performans çok fazla olmasına rağmen siz olayları kolayca denetleyebiliyorsunuz. Bugün, bilinç altınız çok fazla dolu. Olayları kafanıza fazla taktığınız için, yanlış sonuçlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Her zamanki derin dinginliğinizi yeniden yapılandırmalısınız. İhtiyacınız olan şeyin, iyi bir dinlenme olduğunu unutmayın.

Posta Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Vatan Akrep Burcu Günlük Falı

Fikir alış verişlerinin ön planda olduğu bir arkadaş grubu ile ya da sosyal bir ortamda bulunabilirsiniz bugün. Amacın ne olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Beraber hareket ettiğiniz insanlarla gereksiz özel bağlar yaratmayın.

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Başarının anahtarı özgüven. Yeteneklerinize, birikiminize, özelliklerinize ve kaynaklarınıza güvenin, gerisi gelecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Kişilere, olaylara, hava durumuna, trafiğe veya yıldızlara bağlı yaşanan aksiliklere çok fazla takılmayın. İstediğiniz olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayabilecek, düşündüğünüzün dışında yöntemler, yollar bulabileceğiniz ya da farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz günler. Format veya yol farklı olsa da hedeflenen şeyi gerçekleştirmek kolay olacaktır.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

KARARSIZLIKLAR yaşayabileceğiniz bir gün. Başkalarına akıl danışmanızda fayda var çünkü kendi başınıza işin içinden çıkamayabilirsiniz.