Akrep Burcu Günlük Fal Yorumları 24 Nisan 2014

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

İçinizdeki dürtüler sizi yanlış yönlendiriyor. İsteklerinizdeki artış, geçici duygulara neden olabilir. Yönetici burcunuz Mars Terazi burcunda geri gitmesine rağmen; ruhunuzu olumlu etkiliyor. Partnerinizin isteklerine karşı kısıtlamalar getirmeniz mümkün. Bugün özellikle kendinize özgün davranışlar içinde olacaksınız..

Posta Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Vatan Akrep Burcu Günlük Falı

Aşk ve romantizm konuluları bugün size çok iyi gelecek. Sanatsal faaliyetler, yeteneklerinizi sergileyeceğiniz işler ve düzenleyeceğiniz organizasyonlar, keyif adına yaptığınız uğraşlar ve hobiler için de çok elverişli bir gün olacak.

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Yaratıcı planlar yapabilir, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz veya çok mutlu olmanıza yardım edebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

MADDESEL konularda kafanız oldukça hızlı çalışıyor. Güç nerdeyse siz oradasınız. Bugün biraz hareketli olmanızda yarar var.