Akrep Burcu Günlük Fal Yorumları 24 Temmuz 2014

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Aşk ve sosyal hayatınız sayesinde tüm yaşantınızı elinizde tutmayı başaracaksınız. Sanki tüm dünya etrafınızda dönecek. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Bu hafta kariyeriniz oldukça yüksek seyrediyor.. Maddi durumunuz mükemmel olmasına rağmen, .Paranızı harcarken dikkatli olun ve küçük detaylardan uzaklaşmayın.

Posta Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Vatan Akrep Burcu Günlük Falı

Tatil ya da kısa bir gezi planınız olabilir bugünler için. İş amaçlı olan yolculuklardan ise istenilen verimi almakta zorlanabilirsiniz. Aklınız gelecek planlarındansa daha çok gürültülü eğlencelerde ve heyecanlarda olacak.

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Üzerinde çalışılması gereken evrak işlerinize hızlıca zaman ayırıp ardından diğer işlere geçiş yapabilirsiniz. Çevrenizi güzelleştirebilir, kendinizi şımartacak işlere zaman ayırabilir veya aşk hayatınız için özel zaman yaratabilirsiniz. Alışılmadık bir görüşme yaratıcı projelerin önünü açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

HİSLERİNİZE yada tecrübelerinize güvenen bir yakınınız sizden yardım isteyebilir. Onu kışkırtacak telkinlerde bulunmamaya çalışın...