Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Mayıs 2015 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Fal

Bazı gerçekleri açıkça ortaya koymak veya bazı konulardaki gerçek duygularınızla yüzleşmek size iyi gelecektir. Özellikle, belli yatırımlarınız, girişimleriniz veya ortak kaynak kullanımı gerektiren ilişki ya da iş birlikleriniz konusunda kendinize dürüst olmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Bugün ilgilendiğiniz işlere yaratıcılığınızı katmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz uğraşlarınıza, hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Gün içinde rutin işlerinizi toparlamanız gerekebilir. İşlerdeki aksamalardan rahatsız olabilirsiniz. Aşk hayatınızda duygusal yaralanmalar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

Hayatın tadını çıkarırken, ciddi sözler verme konusunda biraz beklemelisiniz. Eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride bulunmanız gerekebilir. Aşk konusunda istikrarı sağlamanız çok zor. Rakipler yüzünden günlük yaşamlarında problemler çıkabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

AŞK: İçgüdüsel olarak mantığınızdan yararlanarak sonuçların olumlu yönde geliştiğini göreceksiniz. Aşk hayatınızın güzel bir haberle hareketlendiğini fark edeceksiniz. PARA: Beyin gücünüzle ürettiğiniz fikirleri hemen uygulamaya koyarsanız maddi yönden rahatlayacaksınız SAĞLIK: Sevgiye değer veriyorsunuz ama ani öfke ve sert çıkışlar midenizde ağrılara sebep olabilir. Öncelikle bu huyunuzdan vazgeçmeyi deneyin.

23 Mayıs 2015 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 23 Mayıs 2015 Cumartesi günlük falı. Akrep burcu günlük burç yorumu.