Akrep Burcu Günlük Fal Yorumları 20 Aralık 2014

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

İlişkinizin her türlü sağlamlığını ölçmek için, önemli bir gün. Gücünüzün üstünde bir çalışma örneği çıkarıyorsunuz. Bugün fazla fedakar olacaksınız. Kendinizi çok verimli hissediyorsunuz. İsteklerinizdeki artışlarda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Çocukların da katılacağı aktiviteler gündemde olacak.

Posta Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Vatan Akrep Burcu Günlük Falı

Bir öde­me yap­ma­nız ge­re­ki­yor­sa ken­di­ni­ze ko­nu­yu ha­tır­la­ta­cak bir not ya­zın. Ak­sat­ma, unut­ma gi­bi risk­ler ola­bi­lir. Mad­di risk­le­ri de gör­mek­te zor­la­na­bi­lir­si­niz. Bu içe­rik­te­ki ha­re­ket­ler­de eks­tra dik­kat­li ol­mak­ta fay­da ola­bi­lir.

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Güç mücadeleleri söz konusu olabilir. Kendi yollarından gitmenizi bekleyen kişilerle muhatap olabilirsiniz. Yaşamsal kalitenizin ve yaratıcılığınızın arttığı günlerdesiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Çevrenizdeki insanları mutlu etmeye çalışmak yerine gerekirse sizi mutlu etmeye çalışacak paylaşımcı dostlor edinmeye bakın kendinize.