Akrep Burcu Günlük Fal Yorumları 23 Eylül 2014

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Dostluk duyguların temelinde geleneksel kuralların işlevi çok önemli. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Bugün, isteklerinizde artış var ve kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranıyorsunuz.. İletişim konusunda istediğiniz performansı yakalayacaksınız.

Posta Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Vatan Akrep Burcu Günlük Falı

Etrafınızdaki kalabalık bazen boğucu olabiliyor. Hele ki samimi bulmadığınız kişilerle bir aradayken zaman hiç akmıyor sanki. Biraz daha ılımlı olmaya gayret edin. Bugün onların arasından yeni arkadaşlıklar filizlenebilir.

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

Bugün bazı konularda birlikte çalıştığınız kişilerin size destek olacağını ya da eksiklerinizi veya hatalarınızı kapatacağını sanıyorsanız yanılabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Aslen ne istediğinize karar verebilirseniz(arabayı değiştirmek, yeni bakış açıları, yeni tasarım veya yeni bir arkadaş v.b), kaynaklarınızı ve enerjinizi daha doğru kullanarak doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Aksi takdirde, detaylara boğulmaktan veya tamamen asıl istediğiniz şeylerden kopmaktan kaçmanız zor olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Falı

HİÇ ummadığınız kişilerden göreceğiniz yakınlık sizi şaşırtacak. Siz yinede temkinli olun bu sefer her zamanki gibi birden samimi olmayın.