Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Eylül 2016 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep Burcu Günlük Fal

Planlama ve hazırlık yapma bugün yapacaklarınız üzerinde fark yaratmanızı sağlayabilir. Duygusal konular elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanızı engelleyebilir. Stresli hissedebilirsiniz, beklentilerinizin karşılanması için daha fazla çaba göstermelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Günlük Burç Milliyet

Gelecek beklentilerinizle ilgili plan yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuklar planlayabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Sorumlu olduğunuz konuların bazılarını tamamlamak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Sıkışıklıklar olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Sabah

Akrep Burcu Günlük Burç Vatan

Gideceğiniz bir arkadaş toplantısında normalde iyi anlaşan kişilerin arasındaki bağın gevşediğini fark edip canınız sıkılabilir. Yapıcı nitelikte olmayan eleştirel konuşmalar buna vesile olabilir. Konuşmalarınıza dikkat edin

Akrep Burcu Günlük Burç Posta

Akrep Burcu Günlük Burç Takvim

Sizi bu aralar her şey rahatsız ediyor gibi. Evli olan Akrepler eşleri ile bazı sorunlar yaşayabilir. Öfke yerine dinlemeyi tercih edin. Bekarlar ise biraz daha rahat.

28 Eylül 2016 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç. burcu 28 Eylül 2016 Çarşamba günlük falı. Akrep burcu günlük burç yorumu.