Yay Burcu 2013 Falı

Ocak:Kendinizle ilgili düşüncelerinizde, hayal ve ideallerinizde değişiklikler yaşayacaksınız. Hayal gücünüz böylesine zenginken, dünya görüşünüzü ve inançlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Dostluklarda ayrılık gözüküyor.

Düşünceleriniz, endişeleriniz maddi sorunlar üzerinde yoğunlaşacak. Para, mülk gibi maddi konularla ilgili yeni projeler, yeni fikirler geliştirebilirsiniz.

Çevrenizdeki her fikre, öneriye, ilişki biçimlerine açık olmalısınız. Bunların önemini ileride anlayacaksınız. Açıkçası, "daha az laf, daha çok iş" ilkesi sizin için yararlı olacak. Yüzeysel konulara pek itibar etmeyeceksiniz.

Şubat:Kimsenin el atmadığı bir alanda yenilikler yapacaksınız. Bu size yeni iş olanakları ve para getirecek. Yaratıcılığınızı destekleyen teklifler alacaksınız.

Mart:Bağımsızlık arayışı, özgürlük tutkusu, yeniyi deneme heyecanı sizi baştan çıkarabilir. Alışılmamış davranışlar, egzotik ortamlar, ilginç arkadaşlıklar size cazip gelecek. Bütün bunları denemek isteyeceksiniz.

Gündelik olayların, hayatın gerçeklerinin ötesinde bir hayal âlemine doğru sürükleniyorsunuz. Neyin gerçek, neyin hayal olduğunu karıştıracaksınız. Hayallerinizde yaşattığınız gerçek, önünüzde beliriverecek.

Nisan:Çevrenizde birtakım değişimler yaşanıyor. Geleceğiniz ne denli istekli ve hırslı olabileceğinize bağlı. Sağduyunuzu kullanarak eğilimleri yakalayabilir ve doğru adımı atabilirsiniz. Düşünceleri, eyleme dönüştürmenin tam zamanı.

Mayıs:Düşünceleriniz sağlık sorunları ya da içinde bulunduğunuz durumu iyileştirmek üzerinde yoğunlaşacak. Neyin önemli, neyin önemsiz olduğunu daha kolay anlayacak, devrini tamamlamış fikirleri bir kenara atacaksınız.

Artık şu kabuğunuzu kırın, alışılmışın dışına çıkın biraz. Bunu yaparken de kararlılığı elden bırakmayın. Yeni ve farklı şeyler denedikçe, keşfetmenin büyüsüne kapılacaksınız. Böylece, bağımsız ve biraz da maceraperest yanınız gelişecek.

Haziran:Kendi tercihinizle seçtiğiniz ve gittiğiniz yolda ilerlemekten hayatı dilediğiniz gibi yaşamaktan çok memnun ve mutlusunuz. Ama zaman zaman bunalıyorsunuz. Önünüzü aydınlatacak, ufacık da olsa bir ışığa ihtiyaç duyuyorsunuz.

Temmuz:Düşlerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için koşullar çok uygun. Kendinizi sınayacak, ideallerinizi yeniden gözden geçirecek, düşüncelerinizi önem sırasına koyacaksınız. Belki de hepsinden önemlisi: Fark edileceksiniz!

Mesleğinizde çok hassas bir noktadasınız. Çevreden oldukça yoğun baskı göreceksiniz. Çözüm yolları bulmakta, doğru kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Zaman sanki kontrolünüzün dışında ve oldukça ağır ilerliyor...

Kişiliğinizin bağımsız ve özgün yanları ön plana çıkacak. İçinizden geldiği gibi davranın. Alışılmışın dışına çıkın, yeni ilişki biçimleri deneyin. Bakın o zaman hayat ne kadar farklı olacak.

Ağustos:Mesleğiniz üzerinde yoğunlaşmanızın zamanı... Organizasyon yeteneğiniz ve sorumluluk duygunuz, başarıya giden yolda size rehberlik edecek. Mesleğinizde daha kararlı ve sağlam adımlarla ilerleyerek, işin temelini atmanız gerekiyor.

Zihinsel enerjiniz dorukta ama bunu harekete geçiremiyorsunuz. İletişim kurma, yazı yazma, düşünce üretmede güçlük çekiyorsunuz. Olaylar sizi sıkıştırabilir bu yüzden kendinizi daha da sıkışık hissedebilirsiniz.

Eylül:Birdenbire, korkulu bir rüyadan uyanmış gibi kendi içinize dönüyorsunuz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor, rüyalarınızın ardında bastırılmış duygular arıyorsunuz. Bu dönemde hassas olduğunuz konulara yaklaşma cesareti göstereceksiniz.

Ekim:Pratik zekanız son derece üstün. Neyin yapılması gerektiğini ve bunun nasıl yapılacağını biliyorsunuz. Bu dönemden yararlanarak mesleğinizde ve eşinizde yerinde kararlar verebilir, başarının yolunu açabilirsiniz.

Kasım:Ani bir çıkış yaparak, kendinizi ortaya koymak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda duygularınızı denetlemeye özen gösterin. Daha önce cesaret bile edemediğiniz alanlarda, gayet hırçın ve girişken olacaksınız.

Aralık:Kimsenin el atamadığı bir alanda yenilikler yapacaksınız. Bu size yeni bir iş olanakları ve para getirecek. Yaratıcılığınızı destekleyen teklifler alacaksınız.

Olaylar üzerinde düşünürken ve kesin tercihler yaparken ne kadar akılcı davrandığınızı fark edeceksiniz. Mesleki kararlarınızı kolayca ve net olarak alabiliyorsunuz. Kendinizi ifade ederken fikir ve kavramları gayet ustaca kullanıyorsunuz.