Terazi Burcu 2013 Falı

Ocak:Varlık göstermek, işe yarar bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bu, sosyal bir faaliyet ya da grup çalışması olabilir. Temel insan gereksinimlerinin ötesinde, sosyal ilişkilerinizin olmasını arzu ediyorsunuz. İsteğiniz gerçekleşecek.

Aklınızı kullanarak büyük başarılar elde edeceğinizin farkındasınız. İletişim, halkla ilişkiler, araştırmalar, bu atılımı yapabileceğiniz alanlardan bazıları.

Şubat:Bugünlerde enerjiksiniz. İş yerinde fazla mesai yapabilir ya da ek işler alarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Girişken, çalışkan ve hevesli olduğunuz bu dönemde her türlü işin altından kalkmaya hazırsınız.

Mart:Amaç ve isteklerinizin engellenmesi içinizde bir isyan dalgasını kabartacak. Ancak bu isyanı denetim altında tutmanız şart! Bir yanda amaçlarınız, öte yanda her türlü bağımlılığı reddeden karakteriniz, zor günler yaşamanıza yol açabilir.

İşlerinizi yoluna koymaya bakın. Yarım bıraktığınız, ya da ihmal ettiğiniz konular üzerinde durun. Sağlığınızla, beslenmenize, fiziksel kondisyonunuza özen gösterin. Her şeyin daha kolay çözüleceğiniz fark edeceksiniz.

Nisan:Bu açgözlülük de nereden çıktı? Her şeyi birden ve aynı anda istiyorsunuz. Bununla baş edemezsiniz, kendinizi müsriflik ve aşırı düşkünlükle tüketirsiniz. Nitelikli olanı seçebilme sezgi ve becerinizi kullanarak mesleğinizde atılım yapın.

Mayıs:Bu ay kavgacılığınız üstünüzde... Örneğin, birtakım düşünceler size ters düşebilir ya da başkalarıyla diyaloglarınız çıkmaza girebilir. Yaşça büyük ya da önemli biriyle tartışabilir, hatta ağız dalaşına girebilirsiniz.

İş hayatında çizeceğiniz yol tamamen hedeflerinize ve hırsınıza bağlı. İhtiyacınız olan hırs zaten sizde var. Sağduyunuzla, gelişmeleri önceden saptayıp ona göre davranabiliyorsunuz. Kendinizi gösterme zamanı.

Haziran:Sizin için ilerlemenin, başarının bir tek anlamı var, o da maddi zenginliklere sahip olmak ya da onları elde etmek için çalışmak. Bu düşüncenizi şu sıralar uygulayabilirseniz, kazançlı çıkacaksınız.

İnsanlara karşı daha bağışlayıcı olacak, yakınlarınızın sorunlarını çözebilmek için elinizden gelen ne varsa ortaya koyacaksınız. Fedakar davranışlarınız hiç kimsenin dikkatinden kaçmayacak, takdir edileceksiniz.

Temmuz:Bütünleşme çabası içindesiniz. Yaratıcı şeylerle karşılaşmayı özlüyorsunuz. Başka dünyalara yelken açmak ve evrensel sevgiye ulaşmak istiyorsunuz.

Pratik becerileriniz ve mesleğinizle gerçekten övüneceksiniz. Problemleri çözmekten hoşlanacağınız bir dönem yaşayacaksınız. İşinizde kendinizi yenilemiş olmanız, yöneticiler dahil herkesin dikkatini üzerinizde toplayacak.

Ağustos:Zekanız süratli ve keskin. Bu ay ihtiyaç duyacağınız yegane silah: SÖZCÜKLER! Kendi duygularınızın ve arzularınızın oldukça farkındasınız ve duygularınızı akılcı bir biçimde ifade edebileceksiniz.

İletişim kurmak, kendinizi çevrenizdekilere ifade etmek için ideal bir dönem. Bu enerjiyle, ilişkilerde hakim taraf olabilirsiniz.

Eylül:Sahip olma duygusu ön plana çıkacak. Bugüne dek önünüzde engel olarak gördüğünüz şeyleri birer fırsat olarak değerlendirmeye başlayacaksınız. Çevrenize güven duygusu yayıyorsunuz.

Aklınızı kullanarak büyük başarılar elde edeceğinizin farkındasınız. İletişim, halkla ilişkiler, araştırmalar, bu atılımı yapabileceğiniz alanlardan bazıları.

Ekim:Eviniz, dost ve arkadaşlarınız ve genel olarak çevreniz sizi rahatlatacak ve cesaretinizi artıracak. İş ve mesleğiniz, gerçek bir uyum içinde...

Yönetim işlerinde çok başarılısınız. Yine böyle bir başarı nedeniyle adınızdan söz edilecek. Bu sizi şımartmamalı; daha büyük başarılara da imza atmak isteyeceksiniz. Bu yüzden, çevrenizin tepkilerini kontrol etmelisiniz.

Kasım:İnsanlarla konuşup tartışmaya heveslisiniz. Eğitim çağında iseniz, kendinizi yeni bir araştırmaya verebilirsiniz. Bu arada biraz da kalbinizin sesine kulak verin.

Aralık:Sinirli olduğunuz bir aydasınız. Böyle olduğunuz zamanlarda önünüze ilk çıkan kişiyi paylamanız, azarlamanız çok kötü.

İç aleminizde her şey pamuk ipliğiyle bağlı sanki... Ani kararlar verebilir, dahası umulmadık patlamalar yaşayabilirsiniz. Yoğun ve gergin bir dönem: Sürekli fikir değiştirecek, kararsızlıklar çekeceksiniz... Aklınızdan olmadık şeyler geçecek.