Oğlak Burcu 2013 Falı

Ocak:Çevrenizde hiç ummadığınız birinden, bir kadından, yaşça küçük birinden destek göreceksiniz. Böylelikle, yardım edeceklerini umduğunuz kişileri de gözden geçirmiş olacaksınız. Geçmişinizi yeniden değerlendirecek, gerçekleri yeniden tanımlayacaksınız.

Birdenbire, korkulu bir rüyadan uyanmış gibi kendi içinize donuyorsunuz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor, rüyalarınızın ardında bastırılmış duygular arıyorsunuz. Bu dönemde hassas olduğunuz konulara yaklaşma cesareti göstereceksiniz.

Artık hayatınızda çağdışı düşünce biçimlerine, yapay ve eskimiş hiçbir şeye yer olmaması gerektiğini düşünüyorsunuz. Kendinizi kişisel gelişmeniz için hazırlıyor, dünyadaki yeniliklerden haberdar olmaya çalışıyorsunuz.

Şubat:Kendinizle ilgili düşüncelerinizde, hayal ve ideallerinizde değişiklikler yaşayacaksınız. Hayal gücünüz böylesine zenginken, dünya görüşünüzü ve inançlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Dostluklarda ayrılık gözüküyor.

Dostlar, ortak projeler, çevreyle kuracağınız iyi ilişkiler mesleğinizde ilerlemenizi sağlayacak. Fedakârlığın, insancıl çabaların hayatınızda büyük rolü var.

Mart:Bağımsızlık arayışı, özgürlük tutkusu, yeniyi deneme heyecanı sizi baştan çıkarabilir. Alışılmamış davranışlar, egzotik ortamlar, ilginç arkadaşlıklar size cazip gelecek. Bütün bunları denemek isteyeceksiniz.

Başarılar çağı! Hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Önemli kişiler, yaşlılar ve karşı cins, hayatınızda etkin olacak. Geleceğe ilişkin planlar yapacaksınız.

Nisan:Yaşama çevrenizi geliştirmek ve güzelleştirmek için elinize büyük bir fırsat geçecek. Bu arada dostlara, özellikle de yaşça sizden küçük olanlara yardım edeceksiniz. Aynı şekilde siz de çevrenizden destek göreceksiniz.

Gündelik olayların, hayatın gerçeklerinin ötesinde bir hayal âlemine doğru sürükleniyorsunuz. Neyin gerçek, neyin hayal olduğunu karıştıracaksınız. Hayallerinizde yaşattığınız gerçek, önünüzde beliriverecek.

Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz, oldukça yaratıcı bir döneme giriyorsunuz. Deneyim ve duygularınızı karşı tarafa anlatacaksınız, hem de son derece esprili bir şekilde... Oyunculuk yeteneğinizin doruğundasınız!

Mayıs:Hayattan beklentinizi ve kendinizi gözden geçirirken çevrenizden büyük destek göreceksiniz. Gereksiz olanı kestirip atmayı ve yapılması gerekene dört elle sarılmayı biliyorsunuz. Yönetici ya da öğretmenlerinizden birinin ilgisini çekeceksiniz.

Artık şu kabuğunuzu kırın, alışılmışın dışına çıkın biraz. Bunu yaparken de kararlılığı elden bırakmayın. Yeni ve farklı şeyler denedikçe, keşfetmenin büyüsüne kapılacaksınız. Böylece, bağımsız ve biraz da maceraperest yanınız gelişecek.

Haziran:Yapay ve eğreti olan her şeye karşı sanki bir savaş açmışsınız. Bu duyarlılık güzel bir şey ama dikkat edin, insanlar eleştirilmeyi kolay kolay yediremezler. Kalıcı şeyler yaratmak uğruna fedakarlıkta bulunabilir, bu arada yıpranabilirsiniz.

Tüm dikkatinizi işinize ve mesleğinize vermeniz gerekiyor. Şansınız, doğru kararlar vermenize ve net tercihlerde bulunmanıza yardım edecek. Bu dönemde kazandığınız başarıların etkisini hayat boyu hissedeceksiniz.

Temmuz:Bağımsızlık arayışı, özgürlük tutkusu, yeniyi deneme heyecanı sizi baştan çıkarabilir. Alışılmamış davranışlar, egzotik ortamlar, ilginç arkadaşlıklar size cazip gelecek. Bütün bunları denemek isteyeceksiniz.

Artık kendinizle ilgilenmeyi bir yana bırakıp, toplumsal ilişkilerde daha aktif olmaya bakın. Geçmişinizle hiçbir sorununuz yok. Aksine, geçmişi ve geleceği bir bütün olarak kucaklıyorsunuz. Sevgi yüklüsünüz ve bu karşılıksız kalmayacak.

Ağustos:Kendi tercihinizle seçtiğiniz ve gittiğiniz yolda ilerlemekten hayatı dilediğiniz gibi yaşamaktan çok memnun ve mutlusunuz. Ama zaman zaman bunalıyorsunuz. Önünüzü aydınlatacak, ufacık da olsa bir ışığa ihtiyaç duyuyorsunuz.

Eylül:Dostlar, ortak projeler, çevreyle kuracağınız iyi ilişkiler mesleğinizde ilerlemenizi sağlayacak. Fedakârlığın, insancıl çabaların hayatınızda büyük rolü var.

Ekim:Birdenbire, korkulu bir rüyadan uyanmış gibi kendi içinize dönüyorsunuz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor, rüyalarınızın ardında bastırılmış duygular arıyorsunuz. Bu dönemde hassas olduğunuz konulara yaklaşma cesareti göstereceksiniz.

Kendinizle ilgili düşüncelerinizde, hayal ve ideallerinizde değişiklikler yaşayacaksınız. Hayal gücünüz böylesine zenginken, dünya görüşünüzü ve inançlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Dostluklarda ayrılık gözüküyor.

Hayattan beklentinizi ve kendinizi gözden geçirirken çevrenizden büyük destek göreceksiniz. Gereksiz olanı kestirip atmayı ve yapılması gerekene dört elle sarılmayı biliyorsunuz. Yönetici da öğretmenlerinizden birinin ilgisini çekeceksiniz.

Kasım:İşlerinizi yoluna koymak için iyi bir ay. Elinize aldığınız işi hem becerikliliğiniz hem de özveriniz sayesinde başarıyla sonuçlandıracaksınız. Duygularınız çok kuvvetli, fakat denetiminiz altında.

Şu sıralar aklınızı toplamakta güçlük çekebilirsiniz. Fikirleriniz gerçeğe uygun düşmeyebilir ya da sizi yanıltabilir. Bu da sinirli olmanıza yol açabilir. Yaşça sizden büyük ya da önemli mevkide biriyle tartışmaya girebilirsiniz.

Aralık:Harika bir dinlenme ayı. Rahat rahat kafanızı dinleyebilirsiniz. Hiçbir yere çıkmadan evinizde oturabilirsiniz. Eğer bazı davetler alırsanız bunları ertelemekten çekinmeyin. Bir daha böyle bir fırsat bulamayabilirsiniz.