Koç Burcu 2013 Falı

Ocak:Hayallerinizde, ideallerinizde yeni keşifler yapacaksınız. Bu sayede çevrenizle daha uyumlu hareket edebileceğiniz gibi, istemediğiniz anda da onlardan sıyrılacaksınız. Hayal gücünüz doruk noktasında.

Artık şu kabuğunuzu kırın, alışılmışın dışına çıkın biraz. Bunu yaparken de kararlılığı elden bırakmayın. Yeni ve farklı şeyler denedikçe, keşfetmenin büyüsüne kapılacaksınız. Böylece, bağımsız ve biraz da maceraperest yanınız gelişecek.

Sahip olma duygunuz bu ay ön plana çıkacak. Bu aya dek önünüzde engel olarak gördüğünüz şeyleri birer fırsat olarak değerlendirmeye başlayacaksınız. Çevrenize güven duygusu yayıyorsunuz.

Şubat:Aslında çok yetenekli kişisiniz. Ancak bu yeteneklerinizi atıl halde tutuyor, onları işler hale getirmiyorsunuz.

Bu ay mesleki atılımlar ön planda. Pratik geçerliliği olan görüşlerinizle, yeni fikirlere ve yaklaşımlara önayak olacaksınız. Bu bağımsız ve özgün düşünce tarzınız, iş çevrenizde de etkili olacak.

Ayın sonlarında ihmal ettiğiniz, yarım bıraktığınız işleri toparlamalısınız. Unutmayın: Her şey yerli yerine oturtulunca insanın zihni gerçekten özgür, etkin ve sağlıklı olur.

Mart:Hayattan beklentinizi ve kendinizi gözden geçirirken geçirirken çevrenizden büyük destek göreceksiniz. Gereksiz olanı kestirip atmayı ve yapılması gerekene dört elle sarılmayı biliyorsunuz. Yönetici ya da öğretmenlerinizden birinin ilgisini çekeceksiniz.

Hayallerin gerçek, gerçeğin de hayalimizde canlandırdığımızın ta kendisi olduğu bir döneme giriyor dünya. Bu ay birlik ve beraberlik duygularınız ön planda olacak.

Nisan:İşlerin doğallıkla rayına gireceği talihli bir dönem başlıyor sizin için. Olaylar öyle lehinize gelişecek ki, adım atmakta tereddüt etmeyeceksiniz. Tüm seçenekler önünüzde ve hepsini sırasıyla denemek istiyorsunuz.

Mayıs:Çok hassas olduğunuz birtakım konularda sarsıntıya uğrayabilirsiniz. Ancak insan bu konuları tartışarak olgunlaşabilir, gelişebilir. Bunu siz de fark edeceksiniz. Hayat anlayışınız ve ölüme ilişkin düşünceleriniz değişecek.

İnsanlarla konuşup tartışmaya çok heveslisiniz. Eğitim çağında iseniz, kendinizi yeni bir araştırmaya verebilirsiniz. Bu arada biraz da kalbinizin sesine kulak verin.

Haziran:Bu ay şanslı denilebilecek aylarınızdan biri. Ailenize ve arkadaşlarınıza zaman ayırırsanız çok neşeli bir ay geçirebilirsiniz.

Önemli bir olay yaşayacaksınız ve bu olayla birlikte hayatınızı yeni baştan kuracak, kendinizi her zamankinden daha güçlü hissedeceksiniz. Yaratıcı yanınız dikkat çekecek, yaratıcılığınızla ön plana çıkacaksınız.

Uzun süredir işiniz ve geleceğiniz hakkında düşünüyorsunuz. Gereksiz detaya inmeden, olayların özünü yakalayın. İş hayatında değişiklik kararları ay sonuna doğru yeniden gündeminize geliyor.

Temmuz:Düşlerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için koşullar çok uygun. Kendinizi sınayacak, ideallerinizi yeniden gözden geçirecek, düşüncelerinizi önem sırasına koyacaksınız. Belki de hepsinden önemlisi: Fark edileceksiniz!

Ayın ortalarına doğru, içinde bulunduğunuz durumu sonuna kadar götürmeye kararlısınız. Yeni bir şeye başlayacak, bir şeyin temelini atacaksınız. İş değiştirebilir ya da yeni bir eve taşınabilirsiniz. Güvenlik arayışı içindesiniz.

Ay sonlarında, mesleki atılımlar ön planda olacak. Pratik zekanızla yeni fikirler bulabilirsiniz. Bu durum iş çevrenizde de etkili olacak.

Ağustos:Ev, aile, güven konularında hiçbir sıkıntınız yok. Duygularınızı açıklıkla ve sağlıklı bir biçimde sorgulayabiliyorsunuz. İç dünyanıza ilişkin sorunları yakınlarınızla paylaşacak ve rahatlayacaksınız.

Eylül:Oldukça aktif ve enerjiksiniz. Değişik bir spor yapsanıza!.. Kendinizi daha yaratıcı hissediyor, çevrenizle daha kolay ilişki kurabiliyorsunuz. Kendinize güveniniz sayesinde yeni konulara el atabilirsiniz.

Uzun süredir işiniz ve geleceğiniz hakkında düşünüyorsunuz. Gereksiz detaya inmeden, olayların özünü yakalayın. İş hayatında değişiklik kararları yine gündeme geliyor.

Ekim:Şu sıralar ihmal ettiğiniz, yarım bıraktığınız işleri toparlamalısınız. Unutmayın: Her şey yerli yerine oturtulunca insanın zihni gerçekten özgür, etkin ve sağlıklı olur.

Kasım:Sağlığınıza ve beslenmenize biraz daha özen gösterin. Bazı yemek alışkanlıklarını değiştirmek gerekebilir. Sürüncemede bıraktığınız ya da ihmal ettiğiniz konuları ele alacak gücü bulacaksınız kendinizde...

Avantajlı bir konumdasınız. Öncesine oranla daha disiplinli ve çok daha sistemli çalışıyorsunuz. Bu sayede olayların akışı sizin çıkarlarınıza uygun şekilde gelişecek ve çok verimli bir döneme gireceksiniz.

Aralık:Hayattan beklentinizi ve kendinizi gözden geçirirken çevrenizden büyük destek göreceksiniz. Gereksiz olanı kestirip atmayı ve yapılması gerekene dört elle sarılmayı biliyorsunuz.

Bazı projelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz alanda başarılı olacaksınız. Ancak önceden ne istediğinizi iyi düşünmeli ve sonra ileri atılmalısınız.