İkizler Burcu 2013 Falı

Ocak:Gündelik olayların, hayatın gerçeklerinin ötesinde bir hayal alemine doğru sürükleniyorsunuz. Neyin gerçek, neyin hayal olduğunu karıştıracaksınız. Hayallerinizde yaşattığınız gerçek, önünüzde beliriverecek.

Hayallerinizi ve amaçlarınızı gerçekleştirebilmek için gerekli disipline sahipsiniz. Bu gücünüzü harekete geçirebildiğiniz ölçüde işleriniz kolaylaşacak.

Şubat:Önemli işlerde, güç ve yönetim konusunda çekişmeler yaşayacaksınız. Sizin gelişme ve değişme isteğiniz, karşı tarafın baskısına maruz kalabilir. Yükselme hırsınızı, hayat mücadelenizi engellemeye kalkışabilirler.

Mart:Çevrenizde birtakım değişimler yaşanıyor. Geleceğiniz ne denli istekli ve hırslı olabileceğinize bağlı. Sağduyunuzu kullanarak eğilimleri yakalayabilir ve doğru adım atabilirsiniz. Düşünceleri, eyleme dönüştürmenin tam zamanı.

Mesleğinize, statünüze rağmen fikirler peşinde koşacağınız ve dur durak bilmeden çalışacağınız bir dönem Öyle ki, bugüne kadar izlediğiniz yolu bir anda bırakıverip, alışılmışın dışına çıkacaksınız. Ciddi kopuşlar söz konusu.

Nisan:Hayatınızda önemli şeyler uğruna, bir takım rahatsızlıkları, sıkıntıları ve aksaklıkları göz ardı edebilirsiniz. Şu anda yapacağınız fedakarlıkların karşılığını, gelmek istediğiniz noktaya ulaşınca kat kat alacaksınız.

Kadın arkadaş ve akrabalarınızla aranızda sorunlar çıkabilir. Bunları olduğundan fazla büyütebilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın. Haber alacaksınız.

Mayıs:Son derece şanslı ve başarılı olabileceğiniz bir dönem içinde bulunuyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki iletişimin sıcak ve yoğun olması, moralinizi ve isteğinizi yükseltiyor. Ancak beklediğiniz bir haber gecikebilir.

Haziran:Oldukça aktif ve enerjiksiniz. Değişik spor yapsanıza!.. Kendinizi daha yaratıcı hissediyor, çevrenizle daha kolay ilişki kurabiliyorsunuz. Kendinize güveniniz sayesinde yeni konulara el atabilirsiniz.

Mesleğinize, statünüze rağmen yeni fikirler peşinde koşacağınız ve dur durak bilmeden çalışacağınız bir dönem. Öyle ki, bugüne kadar izlediğiniz yolu bir anda bırakıverip, alışılmışın dışına çıkacaksınız, ciddi konular söz konusu.

Temmuz:Bu ay sebat etmekte güçlük çekebilirsiniz. Sanki her şey aniden parçalara ayrılacak. Sakin olun, fırtınanın kendiliğinden dinmesini bekleyin. Sorumluluklarınızla ilgili olarak, yetkili ya da önemli kişilerle aranızda tartışma çıkabilir.

Sahip olduğunuz her şeyin, para, mal, vb. değerini şimdi daha iyi anlayacaksınız. Hayatın size sunduğu şeyler karşısında bazı tercihler yapmanız gerekebilir. Şu sıralar alışveriş yapabilir, istediğiniz şeylere sahip olabilirsiniz.

Ağustos:Meslek ve toplumsal yaşantınızın hareketleneceği bir döneme giriyorsunuz. Bedel ödeme dönemi bitti, şimdi sıra gerçek başarılarda. Yalnız, bu dışarı açılmanın karşılığında günlük alışkanlıklarınızdan fedakarlık etmeniz gerekebilir.

Düşüncelerini ve ideallerinizi hayata geçirmek için koşullar çok uygun. Kendinizi sınayacak, ideallerinizi yeniden gözden geçirecek, düşüncelerinizi önem sırasına koyacaksınız. Belki de hepsinden önemlisi: Fark edileceksiniz.

Eylül:Birtakım tecrübeleri yaşadığınız için çok memnunsunuz. Son aylarda başınızdan geçenler, kendinizi daha iyi tanımanızı sağladı. Bazı özelliklerinizi keşfettikçe, kişiliğinize ve hayatınıza daha güçlü sahip çıkacaksınız.

Kişiliğinizin hassas yönleriyle yüz yüze gelince, adeta zaman duruyor. Hedeflerinizi gerçekleştirirken ya da önem verdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde hissettiğiniz bu yaralanmaya açık ruh hali, iç dünyanızın değiştiğini gösteriyor.

Ekim:Gündelik olayların, hayatın gerçeklerinin ötesinde bir hayal alemine doğru sürükleniyorsunuz. Neyin gerçek, neyin hayal olduğunu karıştıracaksınız. Hayallerinizle yaşattığınız gerçek, önünüzde beliriverecek.

Ayın ortasında kendinizi gözden geçireceksiniz. Son birkaç ayda yaşadıklarınızı belleğinizin süzgecinden geçirecek, sizin için değerli ve değersiz olanı ayıracak, önemlileri kazanç hanesine geçireceksiniz... Sağlığınız da gayet iyi.

Kasım:İçinde bulunduğunuz bu dönemde , özellikle mesleğiniz ve genel olarak hayatınız birtakım değişimlere uğrayacak. Artık gereksiz olan hiçbir şeyle vakit kaybetmiyor, istediğiniz noktaya geçebilmek için yapmanız gerekeni yapıyorsunuz.

Ay sonuna doğru koşullar pek de lehinize olmayan bir biçimde gelişerek hassas konuları ön plana çıkarabilir. Yapmayı düşündüğünüz değişiklikler, olaylar ya da yakın çevrenizden biri tarafından engellenebilir.

Aralık:Aklınız mükemmel çalışıyor. Gereksiz detayları bir bakışta eliyor, önemli olan neyse onun üzerinde yoğunlaşabiliyorsunuz. Bunu değerlendirip yeni işlere girişebilirsiniz.

Ayın ortalarında ise "Şimdi iş zamanı" diyebiliriz. Geçmişe ait anıları, gereksiz tüm düşünce ve kuruntuları bir kenara bırakın ve sizin için önem taşıyan konular üzerinde yoğunlaşmaya bakın. Bunu başaracaksınız, hem de kolaylıkla ve duygusallığa kapılmadan...