Boğa Burcu 2013 Falı

Ocak:Duygular, düşünceler, inançlar adına ne derseniz deyin, doğruluk anlayışınızla birtakım değişimler olacak. Özür ve mazeretlere aldanmayacaksınız. Gerçek, yaşandığı ve söylendiği şekliyle gerçektir: Bunu biliyorsunuz.

İşiniz ya da mesleğinizle ilgili pratik fikirler ve çözümler geliştireceksiniz. Yönetim, yargılama ve bunlar gibi net düşünce yapısı gerektiren işlerde başarılı olma şansınız son derece yüksek.

Kuvvetli bir değişim yaşayacak ve mesleğinizi ön plana çıkaracaksınız. İş değiştirebilir veya mevcut işinizde büyük bir atılım yapabilirsiniz. Bunu yaparken zihinsel yorgunluk olabilir, şimdiden hazırlıklı olun.

Şubat:İçinde bulunduğunuz durumu sonuna kadar götürmeye kararlısınız. Yeni bir şeye başlayacak, bir şeyin temelini atacaksınız. İş değiştirebilir ya da yeni bir eve taşınabilirsiniz. Güvenlik arayışı içindesiniz.

Bütün işleri olduğu gibi bırakıp kaçma isteğiniz, mesleğinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bağımsız olma, yeni şeyler deneme arzunuz, bu sefer sizi zamansız ziyaret ediyor. İşte çok ciddi gerilimler, sorunlar baş gösterebilir.

İşyerinde size yapılan gereksiz müdahalelere dur diyebilmelisiniz. Bu sayede kendi işlerinize öncelik verebilir, sonuca daha çabuk varabilirsiniz. Aşırı yüklenmeden önce, işleri sisteme oturtun.

Mart:Hayatınızda önemli şeyler uğruna, birtakım rahatsızlıkları, sıkıntıları ve aksaklıkları göz ardı edebilirsiniz. Şu anda yapacağınız fedakarlıkların karşılığını, gelmek istediğiniz noktaya ulaşınca kat kat alacaksınız.

Nisan:Şu sıralar amaçlarınız ve idealleriniz, her zamankinden daha fazla ön plana çıkacak. İşinizde üstlendiğiniz bazı görevler sizi toplum içinde daha üst bir seviyeye getirecek ve bundan mutluluk duyacaksınız. İlham kaynaklarınız kuvvetli.

Mayıs:Şu günlerde ortaklıklar, kişisel ilişkiler, toplum içinde alacağınız tavırlar özellikle mesleki kimliğinizin ön plana çıkmasında önemli bir rol oynayacak. Kişiselliğe dökülmeyen, nesnel ilişkilerin önemini kavrayacaksınız.

Amaç ve isteklerinizin engellenmesi içinizde bir isyan dalgasını kabartacak. Ancak bu isyanı denetim altında tutmanız şart! Bir yanda amaçlarınız, öte yanda her türlü bağımlılığı reddeden karakteriniz, zor günler yaşamanıza yol açabilir.

Haziran:Bazı dostlarınız ziyaretinize gelmek isteyebilirler. Onlarla bir arada olmak sizi çok mutlu edecek. Bu arada sevdiğiniz kişinin de size bir sürprizi olacak. Dostlarınızla ve genç insanlarla beraber hoşça vakit geçirmek için çok uygun bir dönem. Genel olarak bu ay neşeniz yerinde.

Artık yeni düşünceler karşısında sizin de verecek bir cevabınız var. Uzunca bir süredir maddi ve manevi tüm kaynaklarınızı, paranızı, zamanınızı, yeni tecrübeler edinmek için harcadınız. Çok yakında bunların meyvesini alacaksınız.

Temmuz:Sağlığınıza ve beslenmenize biraz daha özen gösterin. Bazı yemek alışkanlıklarını değiştirmek gerekebilir. Sürüncemede bıraktığınız ya da ihmal ettiğiniz konuları ele alacak gücü bulacaksınız kendinizde...

Bütün işleri olduğu gibi bırakıp kaçma isteğiniz, mesleğinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bağımsız olma, yeni şeyler deneme arzunuz, bu sefer sizi zamansız ziyaret ediyor. İşte çok ciddi gerilimler, sorunlar baş gösterebilir.

Ağustos:Düşünceleriniz sağlık sorunları ya ada içinde bulunduğunuz durumu iyileştirmek üzerinde yoğunlaşacak. Neyin önemli neyin önemsiz olduğunu daha kolay anlayacak, devrini tamamlamış fikirleri bir kenara atacaksınız.

Eylül:Şu sıralar kendinizi gözden geçireceksiniz. Son birkaç ayda yaşadıklarınızı belleğinizin süzgecinden geçirecek, sizin için değerli ve değersiz olanı ayıracak, önemlileri kazanç hanesine geçireceksiniz... Sağlığınız da gayet iyi.

Ekim:Bu kadar hırslanıp sağa sola saldırmaktan kaçınmalısınız. Kırdığınız kalpleri tamir etmek o kadar kolay olmasa gerek. Karşı cinsten kişilerden bazı ters davranışlar görebilirsiniz.

Ayın ortalarına doğru son derece sakin ve planlı davranabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İstekleriniz fazla olacak ve onları kararlı bir şekilde uygulamaya koyabileceksiniz.

Kasım:Artık kafanızla ilgilenmeyi bir yana bırakıp, toplumsal ilişkilerde daha aktif olmaya bakın. Geçmişinizle hiçbir sorununuz yok. Aksine, geçmişi ve geleceği bir bütün olarak kucaklıyorsunuz. Sevgi yüklüsünüz ve bu karşılıksız kalmayacak.

Ayın ortalarında oldukça hassas bir psikoloji içine gireceksiniz. Kişisel ve mesleki başarınız, bu durumu sağlıklı bir biçimde atlatmanıza bağlı. Şanslısınız ki, bunun için gerekli yeteneklere, irdeleyici, çözümleyici bakış açısına zaten sahipsiniz.

Aralık:Aile bireyleriyle aranızdaki ilişkiler gerginleşebilir. Ayrıca iş arkadaşlarınızla ada aranızda benzeri problemler yaşayabilirsiniz. Anlayışınızın zayıf olduğu bu dönemi, kazasız belasız atlatmaya bakmalısınız.