Başak Burcu 2013 Falı

Ocak:Akıllı uslu fikirlere, yerli yerinde kararlara sırt çevirip, kendinizi bir hayalden diğerine kaptırıyorsunuz. Hayal aleminin hafifliğini yaşamak çok hoşunuza gidiyor. Şu sıralar, mantıklı ve tutarlı olmanız epey güç!

Hayattan beklentinizi ve kendinizi gözden geçirirken çevrenizden büyük destek göreceksiniz. Gereksiz olanı kestirip atmayı ve yapılması gerekene dört elle sarılmayı biliyorsunuz. Yönetici ya da öğretmenlerinizden birinin ilgisini çekeceksiniz.

Çevrenize karşı sabırsız, asi ve önce kendi bağımsızlığına düşkün bir tutum içine gireceksiniz. Ancak bu tavrı sürdürmeniz güç olacak... Özellikle yaşça sizden küçük olanlar size tepki gösterecekler.. İlişkileriniz genel olarak gergin!

Şubat:Meslek yaşamınız, kendinizi değiştirmeye, yenilemeye yönelik çabalarınıza engel teşkil edebilir. İşinizin getirdiği birtakım zorunluluklar, sizin zaten hassas olan dengenizi iyiden iyiye zorlayabilir. Bu durumda dikkatli olmak zorundasınız.

Düşlerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için koşullar çok uygun. Kendinizi sınayacak, ideallerinizi yeniden gözden geçirecek, düşlerinizi önem sırasına koyacaksınız. Belki de hepsinden önemlisi: Fark edileceksiniz!

Mart:Hayattaki emelleriniz ve hırsınız, sizi önemli bir atılım yapmaya itecek. Bu atılımda, hiç ummadığınız ve yaşça sizden büyük ya da önemli birinden destek göreceksiniz. Erkek bir müdür ya da öğretmen yaşamınızda etkin olacak.

Nisan:Çevrenizden, arkadaşlarınızdan uzaklaşıp, kendi iç dünyanıza gömülmek istiyorsunuz. Gerçeklerden uzak, bulutların üstünde bir hayat sürdürmek istiyorsunuz. Çevrenizde sizden yaşça küçük biri böyle olmanıza karşı çıkacak.

Mayıs:İşiniz ya da mesleğinizle ilgili pratik fikirler ve çözümler geliştireceksiniz. Yönetim, yargılama ve bunlar gibi net düşünce yapısı gerektiren işlerde başarılı olma şansınız son derece yüksek.

Haziran:Ani bir çıkış yaparak, kendinizi ortaya koymak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda duygularınızı denetlemeye özen gösterin. Daha önce cesaret bile edemediğiniz alanlarda, gayet hırçın ve girişken olacaksınız.

Temmuz:Sahip olma duygusu ön plana çıkacak. Bugüne dek önünüzde engel olarak gördüğünüz şeyleri birer fırsat olarak değerlendirmeye başlayacaksınız. Çevrenize güven duygusu yayıyorsunuz.

Ağustos:Düşünceleriniz, endişeleriniz maddi sorunlar üzerinde yoğunlaşacak. Para, mülk gibi maddi konularla ilgili yeni projeler, yeni fikirler geliştirebilirsiniz.

Eylül:Aklınızı işinize verin en ufak detayı bile sakın ihmal etmeyin. Zihniniz bu disipline kolayca alışacak. Zaman zaman karşınıza çıkan sorunlar ve engeller, bu güçlü ele alış tarzınızla kolayca çözüme kavuşabilecektir.

Ekim:Çevrenize karşı sabırsız, asi ve önce kendi bağımsızlığına düşkün bir tutum içine gireceksiniz. Ancak bu tavrı sürdürmeniz güç olacak... Özellikle yaşça sizden küçük olanlar size tepki gösterecekler... İlişkileriniz genel olarak gergin!

İçinde bulunduğunuz durumu sonuna kadar götürmeye kararlısınız. Yeni bir şeye başlayacak, bir şeyin temelini atacaksınız. İş değiştirebilir ya da yeni bir eve taşınabilirsiniz. Güvenlik arayışı içindesiniz.

Kasım:Düşüncelerinizi daha çok, araştırma, keşfetme ve çözüm yolları bulmak üzerine yoğunlaştıracaksınız. Bir ilişkiyi ayakta tutmak için seyahate çıkabilirsiniz.

Evinize deli gibi tutkunsunuz şu aralar... Özel hayatın güvenliği için hiçbir şeye değişmiyorsunuz. Ayrıca gücünüzün sınırlarını biliyor, ona göre davranıyorsunuz.

Bu ay karşınıza çıkacak her şeyin değerini ve güzelliğini kavrayabilmek için, sakın müsrif davranmayın. Çevrenizdekilere sımsıcak bir sevgi duyacak ve bütünüyle yaşamınızdan ve kendinizden hoşnut olacaksınız.

Aralık:Kendinizi insanlara ifade etme biçiminizden, yaratıcı özelliklerinizden son derece hoşnutsunuz. Yürekten kopup gelen duygulara, dürüstlüğe son derece önem veriyorsunuz. Çocuklar, hayvanlar, sportif faaliyetler ilginizi çekebilir.

Meslek hayatınızda ilerlemek ve kendinizi kabul ettirmek için çok uygun bir dönem. İhtiyacınız olan enerjiye ve motivasyona sahipsiniz. Önünüzdeki yol açık, sizin ilerlemenizi bekliyor.