Balık Burcu 2013 Falı

Ocak:Sağlığınıza ve beslenmenize biraz daha özen gösterin. Bazı yemek alışkanlıklarını değiştirmek gerekebilir. Sürüncemede bıraktığınız ya da ihmal ettiğiniz konuları ele alacak gücü bulacaksınız kendinizde...

İşinizde belli bir süre için, pratik sonuçlar üzerine değil de düşünsel plandaki ilkelere yoğunlaşmanız yararlı olabilir. Doğruluğu sınanmış ve kalıcı yöntemler kullanırsanız, önünüzde biriken işleri sonuçlandırabilirsiniz.

İnsanları saran öyle gizemli, öyle etkileyici bir havanız var ki çevrenizdeki herkesi adeta büyülüyor, insanları kendinize doğru çekiyorsunuz.

Şubat:Hayallerin gerçek, gerçeğin de hayalimizde canlandırdığımızın ta kendisi olduğu bir döneme giriyor dünya. Birlik ve beraberlik duyguları ön planda.

Ölümsüzlük simgesi Anka Kuşu bu yıl sizi unutmadı: Kendinizi tümüyle yenileyeceksiniz.

Mart:Artık hayatınızda çağdışı düşünce biçimlerine, yapay ve eskimiş hiçbir şeye yer olmaması gerektiğini düşünüyorsunuz. Kendinizi kişisel gelişmeniz için hazırlıyor, dünyadaki yeniliklerden haberdar olmaya çalışıyorsunuz.

Nisan:Bu ay maddi konularda çok hırslı ve takipçi olacaksınız. Bu da beklediğiniz kazancın çok kısa sürede elde edileceğini gösteriyor.

Mayıs:Düşüncelerinizi daha çok, araştırma, keşfetme ve çözüm yolları bulmak üzerine yoğunlaştıracaksınız. Bir ilişkiyi ayakta tutmak için seyahate çıkabilirsiniz.

Çok hassas olduğunuz birtakım konularda sarsıntıya uğrayabilirsiniz. Ancak insan bu konuları tartışarak olgunlaşabilir, gelişebilir. Bunu siz de fark edeceksiniz. Hayat anlayışınız ve ölüme ilişkin düşünceleriniz değişecek.

Artık kararlı olmalısınız. Derinliği olan konulara yönelip, bıkmadan usanmadan incelemeli ve irdelemelisiniz. Bu sürede eğriyi doğruyu, iyiyi kötüyü, güzeli çirkini birbirinden ayırmayı öğreneceksiniz.

Haziran:Düşlerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için koşullar çok uygun, Kendinizi sınayacak, ideallerinizi yeniden gözden geçirecek, düşüncelerinizi önem sırasına koyacaksınız. Belki de hepsinden önemlisi: Fark edileceksiniz!

Sosyal ihtiyaçlarınız ön plana çıkacak. İnsanlarla bir araya gelmek, gezmek, eğlenmek isteyeceksiniz. Kendinize ve çevrenize karşı daha açık ve nesnel davranacaksınız... Böylesi içinizden gelecek!

Hayallerin gerçek, gerçeğin de hayalimizde canlandırdığımızın ta kendisi olduğu bir döneme giriyor dünya. Birlik ve beraberlik duyguları ön planda.

Temmuz:Evinize deli gibi tutkunsunuz şu sıralar... Özel hayatın güvenliğini hiçbir şeye değişmiyorsunuz. Ayrıca gücünüzün sınırlarını biliyor, ona göre davranıyorsunuz.

Zekanız süratli ve keskin bu ay ihtiyaç duyacağınız yegane silah: SÖZCÜKLER! Kendi duygularınızın ve arzularınızın oldukça farkındasınız ve duygularınızı akıcı bir biçimde ifade edebileceksiniz.

Ağustos:Artık şu kabuğunuzu kırın, alışılmışın dışına çıkın biraz. Bunu yaparken de kararlılığı elden bırakmayın. Yeni ve farklı şeyler denedikçe, keşfetmenin büyüsüne kapılacaksınız. Böylece, bağımsız ve biraz da maceraperest yanınız gelişecek.

Şu sıralar kendinizi gözden geçireceksiniz. Son birkaç ayda yaşadıklarınızı belleğinizin süzgecinden geçirecek, sizin için değerli ve değersiz olanı ayıracak, önemlileri kazanç hanesine geçireceksiniz... Sağlığınız da gayet iyi.

Eylül:Artık kendinizle ilgilenmeyi bir yana bırakıp toplumsal ilişkilerde daha aktif olmaya bakın. Geçmişinizle hiçbir sorununuz yok. Aksine, geçmişi ve geleceği bir bütün olarak kucaklıyorsunuz. Sevgi yüklüsünüz ve bu karşılıksız kalmayacak.

Ekim:Kendinizi disiplin altına alırken veya çalışmaya yönelirken bazı engeller çıkabilir. Bu engeller, bir kişiden ya da üst üste gelen dış etkenlerden kaynaklanabilir. Amaçlarınızı gerçekleştirmede otorite engelleriyle karşılaşabilirsiniz.

Kasım:Biraz çetrefilli bir işi kısa sürede hallederek etrafınızdakilere parmak ısırtacaksınız. Bu belki, bir devlet dairesinde halledilecek bir problem olabilir.

Aralık:İnsanları saran öyle gizemli, öyle etkileyici bir havanız var ki çevrenizdeki herkesi adeta büyülüyor, insanları kendinize doğru çekiyorsunuz.