Aslan Burcu 2013 Falı

Ocak:Öyle tuhaf fikirler, öyle değişik planlar içindesiniz ki, bugüne kadar sizi seven, size destek veren insanları çok şaşırtıyorsunuz. Hatta bazı davranışlarınızla onları yaralıyorsunuz. Hayal ve gerçek arasındaki ince çizgiyi iyi ayırt edin.

Düşünceleriniz sağlık sorunları ya da içinde bulunduğunuz durumu iyileştirmek üzerinde yoğunlaşacak. Neyin önemli neyin gereksiz olduğunu daha kolay anlayacak, devrini tamamlamış fikirleri bir kenara atacaksınız.

Sanatsal yeteneklerin doruğundasınız. Şiirsel konuşmalar yapıyor, birbirinden hoş sözlerinizle çevrenizi etkiliyorsunuz. Yoğun bir zihinsel faaliyet içine girecek ve bundan müthiş keyif duyacaksınız... İlham perisi yanı başınızda!

Şubat:İnsanlara karşı daha bağışlayıcı olacak, yakınlarınızın sorunlarını çözebilmek için elinizden gelen ne varsa ortaya koyacaksınız. Fedakar davranışlarınız hiç kimsenin dikkatinden kaçmayacak takdir edileceksiniz.

Mart:Gerçekten uzak, aşırı hayalperest tutumlarınız, kişisel gelişmenizi ve olgunlaşmanızı engelliyor. Özellikle iş hayatında içinizden gelen sese kulak vermek yerine, mantıksal çözümlerle yaklaşın her konuya.

İnançlarla ilgili tabular söz konusu olduğunda, bütün kuralları, alışkanlıkları yıkan bir asi olup çıkıveriyorsunuz. Ama haklısınız: Tabu kabul edilen şeylerin, insanların içinde birer özlem olarak yaşadığını gayet iyi biliyorsunuz.

Başarılı olmak istiyorsanız, kendinizi işinize verin. Dış müdahalelere "dur" diyebilecek bir yapınız var. Ama bunu kullanmaktan nedense çekiniyorsunuz. İşinizdeki gelişmeleri kimseye anlatmayın!

Nisan:İşiniz ya da mesleğinizle ilgili pratik fikirler ve çözümler geliştireceksiniz. Yönetim, yargılama ve bunlar gibi net düşünce yapısı gerektiren işlerde başarılı olma şansınız son derece yüksek.

Mayıs:Bağımsızlık arayışı, özgürlük tutkusu, yeniyi deneme heyecanı sizi baştan çıkarabilir. Alışılmamış davranışlar, egzotik ortamlar, ilginç arkadaşlıklar size cazip gelecek. Bütün bunları denemek isteyeceksiniz.

Ani bir çıkış yaparak, kendinizi ortaya koymak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda duygularınızı denetlemeye özen gösterin. Daha önce cesaret bile edemediğiniz alanlarda, gayet hırçın ve girişken olacaksınız.

Haziran:Kendinizi ele alışınız. Düşleriniz ve idealleriniz açısından zor bir dönem. Hayat koşulları düşlerinizin gerçekleşip gerçekleşemeyeceği konusunda sizi düşünmeye zorluyor. Siz de her şeyi detaylı bir şekilde irdelemekten ötürür sıkılacaksınız.

Sahip olma duygusu ön plana çıkacak. Bugüne dek önünüzde engel olarak gördüğünüz şeyleri birer fırsat olarak değerlendirmeye başlayacaksınız. Çevrenize güven duygusu yayıyorsunuz.

Temmuz:Özel hayatınızda geçen bazı olaylar, sizi hayat hakkında ve amaçlarınız üzerinde fazlasıyla düşünmeye sevk edecek. İçinizi bir güvensizlik, hassasiyet duygusu kaplayabilir. Endişelenmeyin ancak, temkini de elden bırakmayın.

Ağustos:İnsanlarla konuşup tartışmaya çok heveslisiniz. Eğitim çağında iseniz, kendinizi yeni bir araştırmaya verebilirsiniz. Bu arada biraz da kalbinizin sesine kulak verin.

Sanatsal yeteneklerin doruğundasınız. Şiirsel konuşmalar yapıyor, birbirinden hoş sözlerinizle çevrenizi etkiliyorsunuz. Yoğun bir zihinsel faaliyet içine girecek ve bundan müthiş keyif duyacaksınız... İlham perisi yanı başınızda!

Eylül:Durmadan kendi kendinizi yiyorsunuz. Sanki içinize bir kurt düşmüş gibi... Hiçbir şeye bağlanamıyorsunuz, evet ama bu kendi yarattığınız bir durum. Çünkü, olgunlaşmanızı sağlayacak fırsatların önüne hemen set çekiveriyorsunuz.

Hayatınızı değiştirmek üzere bazı kararlar alacaksınız. Her şeyi birer birer elden geçirecek, önümüzdeki mevsime kendinizi yenileyerek hazırlayacaksınız. Sağlığınıza özen gösterin. Yeni beslenme alışkanlıkları yararlı olabilir.

Ekim:İçinde bulunduğunuz durumu sonuna kadar götürmeye kararlısınız. Yeni bir şeye başlayacak, bir şeyin temelini atacaksınız. İş değiştirebilir ya da yeni bir eve taşınabilirsiniz. Güvenlik arayışı içindesiniz.

Kasım:Oldukça aktif ve enerjiksiniz. Değişik bir spor yapsanıza!.. Kendinizi daha yaratıcı hissediyor, çevrenizle daha kolay ilişki kurabiliyorsunuz. Kendinize güveniniz sayesinde yeni konulara el atabilirsiniz.

İşle ilgili konularda ve pratik meselelerde son derece başarılı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Olaylar birbiri peşi sıra öyle gelişecek ki, bu yüksek noktaya basıl geldiğinize siz bile şaşıracaksınız. İşte terfi, okulda başarı söz konusu.

Aralık:Gerçeklikten uzak, aşırı hayalperest tutumlarınız, kişisel gelişmenizi ve olgunlaşmanızı engelliyor. Özellikle iş hayatında içinizden gelen sese kulak vermek yerine, mantıksal çözümlerle yaklaşın her konuya...